Nowy ty – powielenie

Do tej pory pracowaliście nad osiąganiem wybranych celów. Jestem wielce ciekaw na ile utrwaliła wam się zdobyta wiedza i doświadczenie, jaka jest wasza biegłość w tym co robicie. Dodatkowo jak efektywnie jesteście wstanie przekazać swój dorobek innej osobie. To wyzwanie dla was!

Pokażcie na co was stać. Stopień waszego profesjonalizmu wyraża się w poziomie zrozumienia odbiorcy. Mętlik w mowie jest też w głowie. Zatem będzie to dla was wyznacznik klarowności myśli czy obranej techniki. Prawda może być bolesna. To też jest kolejna umiejętność, która was ubogaci. Proszę wyobraźdźcie wyobraźcie sobie sytuację, gdy spotyka was stary znajomy i pyta czym się zajmujesz. A wy co? No wiesz, takie tam figo fago. Nawet dla tej przyczyny warto uporządkować głowę i przygotować streszczenie / esencje swojego doświadczenia w osiąganiu celu. Będzie to szkielet myślowy, z któego możecie korzystać na codzień. Jak coś wartościowego się pojawi na horyzoncie, szybciej można znaleść miejsce gdzie się to doda.

Pomagając innym sam wzrastasz. Masz coraz więcej przyjaciół. Każda z nich będzie z ochotą wspomagała ciebie w tym co robisz. Potencjał grup jest większy niż pojedyńczej osoby. Powielona wiedza wróci do ciebie w przerobionej i ubogaconej formie, poddana ogniowi w innych to warunkach. Nic tylko podaj dalej.

Pozdrawiam,

Sebastian.F

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *