Nowy ty – sparing

W dążeniu do celu można dołożyć trochę ekscytacji. Nie ma nic lepszego od współzawodnictwa. Czy jesteś dotowy podjąć wyzwanie?

Zmagania w parze czy grupie pomogą w sprawdzeniu formy w jakiej się znajdujesz. To co nauczyłeś się do dej pory możesz porównać do innych i zobaczysz jak wypadasz na ich tle. Bardzo często może to sprowadzić na ziemię i ukrucić wysokie mniemanie o sobie. Lepsze przyjacielskie upomnienie niż brutalne przebudzenie.

Sparing pomaga trzymać poziom. W pewnym sęsie stawia wyżej porzeczkę niż na solo. Dodatkowo zachęca do doskonalenia. Z tłumu trzeba przecież czymś się wyróżnić.

W dobrym towarzystwie otrzymasz pomoc. Zachwiania formy zdażają się, utrata motywacji też. A słowo otychy zawsze się przyda. Dodatkowo można skorzystać z doświadczenia. Nie trzeba będzie wyważać tych samych drzwi na nowo. Już ktoś to zrobił wcześniej.

Zmagania mogą otworzyć wcześniej niewidzialne horyzonty. A w grupie jest zawsze bezpieczniej w odkrywaniu nowych zakątków.

A ty jesteś już gotowy zmierzyć się w biegu ?? Wyznacz czas i zakres zmagań. W odpowiednim odstępie przeanalizuj otrzymane dane. Dadzą ci odnośnik co poziomu formy, czy to w sporcie czy biznesie.

Pozdrawiam
Sebastian.F

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *