Droga do sukcesu jest zawsze w budowie i pełena objazdów.
Ciesz się jazdą!

-Pochodzenie nieznane

Sukces w życiu jest jak odkrywane nowych lądów i poszukiwanie zaginionych skarbów. Wielu o nim myśli, ale tylko garstka zdecyduje się na dokonanie śmiałego kroku w osiągnięciu celu. Jest to kuszące i do zdobycia, niemniej trzeba zawsze zapłacić za to odpowiednią cenę. Każdy z nas ma do dyspozycji ekskluzywny jacht, gotowy do wypłynięcia na otwarte wody oceanu możliwości. Ciągłe zwlekanie i wahanie się przed podjęciem rejsu ku zmianom oznacza ostatecznie osadzenie na mieliźnie i zarastanie glonami.

Odkrywanie nowych życiowych lądów i zdobywanie nieznanych dotąd kosztowności możliwe jest dopiero po wzięciu odpowiedzialności za swój kurs i chwyceniu za ster. Pojawić się może pytanie, skąd wziąć pierwsze azymuty. Wystarczy rozejrzeć się dookoła. Każdego dnia, na brzeg naszej wyspy życia, fale dostarczają krocie drogowskazów. Zawarte w nich wskazówki wystarczają, by przepłynąć pierwsze mile. Kolejne części mapy są tuż za horyzontem.

Ostateczną miarą zwycięstwa jest dzielenie się swoimi doświadczeniami. Zaznaczaj swój szlak, budując po drodze latarnie morskie. W czasie niesprzyjających warunków ponownie naprowadzą cię i innych na bezpieczne wody. Takim właśnie światełkiem we mgle, ode mnie dla ciebie, jest ta strona. W zakładce „Urodzony, by żyć” znajdziesz informacje jak przygotować siebie oraz okręt z załogą do drogi ku rejsowi swojego życia.